sie 29 2003 ....::: APARATKA & BOBRY ::::.....
Komentarze: 7

 Jedna z moich ulubionych bajeczek :-) "aparatka" już nie leci tzn. leci ale ja już nie mam tego programu :( Lipnie... Oczywiście moja druga ulubiona bajka "Bobry w akcji" też leciała na tamtym programie ;(

nataleczka_:)) : :
25 września 2005, 08:49
Masz jakieś fotki bobrów w akcji???? Bardzo proszę odezwijsię na mój e-mail
Ktoś mądry
01 stycznia 2005, 20:38
Zresztą jak ty możesz??Jeśli jesteś tak głupia i nie wiesz o czym mówie to prosze: Jak ty możesz ściągać na twój blog (najgorszy w sieci)ludzi mądrzejszych od ciebie i wmawiać im że twój tandetny i głupi blog jest fajny??!!.Moim zdaniem powinnaś zablokować swojego bloga chociażby ze względu na to, że ludzie wchodząc na ten blog tracą cenny czas.Jesteś po prostu GŁUPIA I BEZMYSLNA jesli sądzisz, że ten blog jest fajmy. Z niektórymi ludźmi jest coraz gorzej(a najbardziej z tobą)...zamów sobie nauczyciela albo idź do szkoły dla ludzi specjalnej troski. Oczywiście jeśli już do niej nie chodzisz (co by mnie wcale nie zdziwiło).
Ktoś mądry
01 stycznia 2005, 20:28
Eeee... a co na tym blogu można znaleźć??Oczywiście oprucz głupiego zdjęcia ze strony ZigZapa i tandetenej notatki pisanej dużą czcionką???Wiesz co o tym sądze?Jestes chyba uciekinierką z wariatkowa jeśli sądzisz że ten blog jest fajny.
Aniomeczek
03 kwietnia 2004, 09:51
Aparatcia się skończyła :((((((((( I co ja teraz będę oglądać?! Bobry jak dla mnie NTG ale ujdą w tłumie. Szkoda wielka! Fajny blog.
29 sierpnia 2003, 11:57
No normalnie się wstawia dajesz kopiuj i wklej :-)
PepeX
29 sierpnia 2003, 11:52
Hie hie hie aparatke tesz lubie... a bobry są takie sobie ... :D pozdro
29 sierpnia 2003, 11:36
heyka... fajniuchny blodzek... mam małe pytanie.. ja tez mam bloga..na www.blogi.pl hm..tylko nie wiem jak tu sie wstawia... giffki... powiesz mi jak to sie robi... thx z góry... zaprzaszam do mnie... www.amelka.end.pl

Dodaj nowy komentarz